REF.1571 WAY-FI Plus VIDEO SOUPRAVA

Akce Novinka Tip
Značka: FERMAX
16 100 Kč –30 %
REF.1571 WAY-FI Plus VIDEO SOUPRAVA
16 100 Kč –30 % 11 160 Kč 13 504 Kč včetně DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024

Video souprava pro 1 účastníka s přesměrováním audio-video signálu i ovládání dveří k smart telefonu (iOS 10.0 a všší, Android 6.0 a vyšší) prostřednictví domovní WiFi (cloud služby výrobce FERMAX zdarma). České jazykové prostředí (výběr ze 17ti jazyků). Otevření dveří z videotelefonu, z mobilní aplikace (APP) - kódem, widgetem, zkratkou nebo hlasem - ve spojení s Google home, QR kódem. Kapacita systému: max. 2 vstupní video panely, max. 6 vnitřních stanic - videotelefonů se vzájemnou komunikací, externí kamery (např. REF.9986) - nahrávání na základě detekce pohybu. Instalace pomocí 2 nepolarizovaných vodičů. Kamera s vysokou kvalitou obrazu i v noci. Pořizování fotografií/video z videotelefonu nebo smart phone. Aktivace doplňkové funkce F1 z monitoru nebo APP. Volejte z APP domů (s možností režimu příposlechu). Počet uživatelů APPP bez omezení.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Video souprava pro 1 účastníka s přesměrováním audio-video signálu i ovládání dveří k smart telefonu (iOS 10.0 a všší, Android 6.0 a vyšší) prostřednictví domovní WiFi (cloud služby výrobce FERMAX zdarma). Otevření dveří z videotelefonu, z mobilní aplikace (APP) - kódem, widgetem, zkratkou nebo hlasem - ve spojení s Google home, QR kódem. Kapacita systému: max. 2 vstupní video panely, max. 6 vnitřních stanic - videotelefonů se vzájemnou komunikací, externí IP kamery (max. 4 např. REF.9986) - nahrávání na základě detekce pohybu. Instalace pomocí 2 nepolarizovaných vodičů. Kamera s vysokou kvalitou obrazu i v noci. Pořizování fotografií/video z videotelefonu nebo smart phone. Aktivace doplňkové funkce F1 z monitoru nebo APP. Volejte z APP domů (s možností režimu příposlechu). Počet uživatelů APPP bez omezení.

Vstupní video panel (REF.1573): 164 x 94 x 39mm. Povrchová instalace. Krytí IP44/IK07, součástí je povětrnostní stříška. Vyrobeno z hliníku. Aktivace zámku branky (svorky S+ a S-): 12VDC/max.250mA (nízkoodběrový elektromagnetický zámek), nastavení doby otevření branky: od 1 do 10 vteřin. Aktivace brány (bezpotenciálový kontakt, svorky COM a NO/NC), nastavení doby otevření brány: od 1 do 10 vteřin. Zapojení odchocového tlačítka (svorky PL a GND), nastavení doby otevření branky nebo vrat odchodovým tlačítkem od 1 do 20 vteřin. HD rozlišení CMOS kamery, široký úhel záběru (H=122°, V=63°). Přísvit kamery 6ti LED. Sensor pro LED podvětlení jmenovky. Možnost doplnění instalace o jednen další vstupní video panel. Pracovní teplota: -25°C až +70°C. Konfigurace DIP přepínačem.

Videotelefon (REF.1572): Přesměrování na neomezený počet mobilních telefonů - musí být spárovány. Konfiguruje se přesměrování volání na mobilní telefon - buď zvoní současně, nebo se volání přesměruje po nastaveném času (doba zpoždění volání na mobilní telefon od 5 do 25 vteřin). Možnost přesměrování na mobilní telefon lze vypnout. Povrchová instalace na patici s konektorem (součást dodávky). Kapacitní 7" IPS monitor s rozlišením 1024 x 600px. Intuitivní uživatelské rozhraní. Videotelefon bez sluchátka, duplexní provoz hovoru. Na svorky BELL a GND lze připojit externí zvonkové tlačítko. Na svorky F1 a GND lze připojit externí zařízení.
Datum a čas lze synchronizovat z internetu nebo zadat ručně. Formát času 12/24, formát data je nastavitelný. Režim nerušit lze nastavit s okamžitou platností nebo jako úsek dne. Pořizování fotografií nebo videa je ve výchozím nastavení vypnuto, po jeho povolení lze uložit do paměti videotelefonu až 200 fotografií bez SD karty, s SD kartou podle její kapacity (8 - 128GB řádově tisíce fotografií). Fotografie/vide lze z videotelefonu přenášet na SD kartu (není součástí dodávky). Videonahrávky mají délku 15 vteřin. U každého záznamu je pořízena časová stopa - datum a čas pořízení. Mazání pořízených fotografií/vedeí lze po jednom záznamu nebo vybranou skupinu nebo po zaplnění kapacity pro ukládání fotografií/videí se nejstarší přemaže nově pořízeným záznamem. Ve výchozím nastavení je zadaná doba pro automatické mazání pořízených záznamů na 30 dní. 
Po zazvonění je automaticky zobrazen pohled kamery vstupního panelu. Uživatel může přepínat obraz mezi pohledem kamery vstupního panelu a až 4mi externími IP kamerami (jsou-li instalovány). Uživatel může aktivovat vstup přes branku nebo přes bránu. Na monitoru lze nastavit jas obrazu a úroveň hlasitosti audio hovoru. Videotelefon umožňuje volání a komunikaci mezi dalšími videotelefony v domácnosti - maximálně 6 videotelefonů. Na monitoru nastavujeme jazyk konfiguračního menu - výběr ze 17 jazyků, včetně češtiny. Dále volíme z 16ti vyzváněcích melodií, přičemž můžeme rozlišit volání od vstupního panelu, externího zvonkového tlačítka, interkomu nebo signalizace pohybu před vstupním panelem (alarm funkce videotelefonu). Konfigurace videotelefonu pouze přes menu, aktualizace firmware z SD karty nebo  z internetu přes WiFi.
LED signalizace: Bílá: monitor aktivován; Fialová: Nerušit Zapnuto; Zelená: Fotografie/videa čekající na zobrazení

Systémový napájecí zdroj (REF.1570): 100-240Vac, 2,5A (50-60Hz) / 32Vdc, 3,5A. Montáž na lištu DIN 8.

APP-SMARTPHONE: WAY-FI PLUS by FERMAX: Aplikace: Zdarma. Kompatibilita se systémem iOS (10.0 nebo vyšší); Android (6.0 nebo vyšší),
provoz: Wi-Fi a/nebo 3G/4G/5G,
maximální počet párování na instalaci: 1 správce a neomezený počet hostů,
maximální počet instalací na smartphone: neomezený,
automatické zapnutí (pohled na ulici z monitoru): Ano,
diferencované otevírání domovních a garážových vrat: Ano (přes bezpečnostní kód),
pořizování fotografií a nahrávání videí: Manuální (pouze úložiště smartphonu), zobrazení fotografií.

Doplňkové parametry

Kategorie: VIDEO SADY
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: