JAK NAKUPOVAT

Dovolujeme si Vás přivítat v internetovém obchodě servisní a montážní organizace AVEDES Servis, s.r.o.

Internetový obchod provozujeme od roku 2019 jako podporu servisní, montážní i obchodní činnosti v oblasti audio&video vstupních systémů španělského výrobce FERMAX ELECTRÓNICA S.A.U., který byl založen v roce 1949 ve Valencii. Systémy domovních telefonů a videotelefonů FERMAX řešíme projekčně již od roku 2000, technicky a obchodně od roku 2003 a realizačně i servisně od roku 2013.

Registrovaným zákazníkům nabízíme technickou podporu v oblastí návrhu funkčního řešení dle požadavku pro konkrétní realizaci (nové projekty), technickou podporu pro realizace výměny stávajících systémů při zachování stávající kabeláže (případně i osobní konzultaci v místě realizace) a telefonickou podporu k zakoupeným produktům - náhradním dílům, komponentům pro doplnění funkčnosti systému.

V našem internetovém obchodě můžete objednat Vámi požadovaný komponent nebo náhradní díl nebo komplexní řešení pro rodinný či bytový dům. Doprava pro objednávky komponent (náhradních dílů) nad 2.000Kč bez DPH je zdarma. Pokud preferujete dodávku objednaného komponentu včetně jeho instalace, je nutné objednat jeho dodávku, instalaci a dopravu. V současné době působíme v rámci České republiky.

Vždy, když si nejste jisti s výběrem kompatibilního zařízení nebo vhodného systému či řešení, pošlete nám zadání e-mailem, vypracujeme vám (variantní) nezávaznou cenovou kalkulaci. 

Pokud potřebujete provést opravu systému FERMAX - objednejte položku SERVIS + Doprava. Naše působnost je v rámci celé České republiky. Po uhrazení objednávky servisního výjezdu Vás budeme kontaktovat telefonicky a domluvíme vhodný termín pro provedení servisu (termín zpravidla od 1 do 3 týdnů od objednání). Případné použité náhradní díly fakturujeme po uvedení systému do funkčního stavu.  

Pokud hledáte vhodné konkrétní řešení pro rodinný nebo bytový dům, pak nás prosím kontaktujte přímo e-mailem: info@avedes.cz nebo telefonicky: +420 734 898 448.

PODPORA PRODEJE

  • telefonická technická i obchodní konzultace: +420 734 898 448
  • návrh systému, specifikace, výkaz výměr, výkresová dokumentace: info@avedes.cz
  • dodávka, instalace, konfigurace a servis v místě instalace. 

Reference dodávek a instalací: www.avedes.cz/realizace 

Za AVEDES Servis, s.r.o.
Ing. Jaroslav Kobza