JAK NAKUPOVAT

Dovolujeme si Vás přivítat v internetovém obchodě servisní a montážní organizace AVEDES Servis, s.r.o. K celému portfoliu výrobce FERMAX nabízíme především technickou podporu, tzn. telefonické poradenství pro výběr vhodného (kompatibilního) zařízení, technický návrh řešení dle požadavku zákazníka (blokové schéma zapojení, výkaz výměr a v případě objednávky svorkové schéma zapojení a konfiguraci systému). Uvedení nového nebo stávajícího systému FERMAX do provozu, případně výměna stávajícího nefunkčního systému za nový digitální systém FERMAX.

Záběr španělského výrobce FERMAX ELECTRÓNICA S.A.U. v oblasti audio - video domovní komunikační techniky je tak široký, že nám umožňuje nabídnout vhodné řešení pro až 99% poptávek. Realizujeme a dodáváme audio - video komunikační systémy a přístupové systémy do rodinných domů, bytových domů, obytných (uzavřených) areálů, administrativně - obchodních center, průmyslových a logistických areálů atp., viz http://www.fermax-servis.cz/realizace.

Vzdálenosti pro audio - video komunikační sběrnici mohou být až 3km (DUOX), počet vstupních tabel a koncových zařízení je prakticky neomezený, teoretické omezení je dáno 8-mi (!) ciframi pro adresaci v technologii DUOX, 6-ti ciframi pro adresaci v technologii MDS a 3-mi (max.199) ciframi pro adresaci v technologii VDS.

OBECNĚ

V rámci provozu internetového obchodu nabízíme kromě dodávky dílčích komponent také širokou technickou podporu jakou je vypracování technického funkčního řešení, školení, odborné konzultace formou e-mailové korespondence nebo telefonické komunikace. Dále pak servis nefunkčního systému nebo uvedení systému do provozu v místě instalace. 

REGISTRACE

Provést registraci doporučujeme zákazníkům, kteří uvažují o pravidelných nákupech - elektro montážní firmy, správci nemovitostí, společenství vlastníků bytových domů nebo bytová družstva. S registrací souvisí přidělení individuálního ceníku dle zaměření zákazníka.

 PODPORA PRODEJE

Pokud si nejste jistí s výběrem nebo vhodnou kombinací prvků a jejich kompatibilitou, neváhejte nás prosím kontaktovat. Optimálně e-mailem, na který odpovídáme nejpozději do 24 hodin. V případě bezodkladné záležitosti pak telefonicky.

PLATBA A DODÁVKA ZBOŽÍ A SLUŽEB

Zboží a služby Vám budou dodány bezprostředně po uhrazení objednaného zboží, pokud je skladem nebo zpravidla od 5 do 15 pracovních dní pokud objednáváme u dodavatele. Servisní služby zpravidla od 5 do 15 pracovních dní dle aktuální vytíženosti techniků a dostupnosti náhradních dílů. Nová instalace nebo výměna stávajícího systému za digitální FERMAX (DUOX) bude domluvena individuálně na základě poptávky zaslané e-mailem nebo telefonické domluvy.

U objednávky "Servisní zásah, diagnostika" přijede technik v domluvený termín po uhrazení příslušné částky. Pokud bude uvedení do funkčního stavu vyžadovat výměnu nebo opravu části systému, bude s vámi návrh na řešení a cena konzultována - cena za použité náhradní díly vychází z cen uvedených v internetovém obchodě.