JAK NAKUPOVAT

Dovolujeme si Vás přivítat v internetovém obchodě servisní a montážní organizace AVEDES Servis, s.r.o.

Intenetový obchod jsme vytvořili v roce 2019 jako podporu k námi realizovaným dodávkám a instalacím domovních telefonů a videotelefonů španělského výrobce FERMAX ELECTRÓNICA S.A.U., který byl založen v roce 1949 ve Valencii. Systémy domovních telefonů a videotelefonů FERMAX řešíme projekčně již od roku 2000, technicky a obchodně od roku 2003 a realizačně a servisně od roku 2013.

Pro uživatele:
v sekci NÁHRADNÍ DÍLY nabízíme uživatelům především příslušenství k domovním telefonům, které si dokáží vyměnit vlastními silami - sluchátko, šňůra, vrchní kryt se zobáčkem pro zavěšení sluchátka atp.

Pro montážní firmy:
ucelený sortiment pro realizaci jednoduchého systému domovních (video)telefonů pro prakticky neomezené počty bytových jednotek (až 999.999), vstupních tabel (až 10 pro každý blok, sub*blok, areál), recepcí (až 10 pro každý blok, sub*blok, areál), vzdáleností (až 3.000m). To vše jen(!) na paralelní dvoulince 2 x 1,0 mm2 (technolologie DUOX Plus).

Pro stavební firmy:
možnost k realizované stavbě objednat funkční systém domovních telefonů, videotelefonů včetně tecnické podpory - projektová realizační příprava, řešení návazností na ostatní profese, především pak na řízení výtahu pro návštěvy nebo návaznosti na přístupové a požární systémy. Zajišťujeme kompletaci systému a jeho uvedení do provozu.

Pro investory nebo velkoobchody:
možnost objednat systém s technickou podporou pro jejich montážní společnosti, školení, projektovou přípravu atp.

REGISTRACE

pro registrované obchodní partnery máme připraven program školení, technické podpory a individuální ceníky. Pokud je uzavřena servisní smlouva, pak po dobu platnosti objednatel (SVJ, BD ... atp.) využívá všech výhod registrovaného obchodního partnera.

PODPORA PRODEJE

vypracování technického řešení na základě poptávky,
zaslání specifikace dle výkazu výměr nebo pokud si nejste jistí se samostatným výběrem vhodných nebo kompatibilních produktů,
odborná technická podpora po celou dobu realizace,
kompletace a zprovoznění systému v kterékoliv části realizace.

 

Za AVEDES Servis, s.r.o.
Ing. Jaroslav Kobza