KOMPONENTY PRŮBĚŽNĚ DOPLŇUJEME. NENAŠLI JSTE CO JSTE HLEDALI? NAPIŠTE NÁM. DĚKUJEME.

JAK NAKUPOVAT

Dovolujeme si Vás přivítat v internetovém obchodě, který je zaměřen na dodávku, instalaci a servis systému domovních (video) telefonů a přístupových systémů španělského výrobce FERMAX.

OBECNĚ

V rámci provozu internetového obchodu nabízíme kromě dodávky dílčích komponent také širokou technickou podporu jakou je vypracování technického funkčního řešení, školení, odborné konzultace formou e-mailové korespondence nebo telefonické komunikace. Dále pak servis nefunkčního systému nebo uvedení do provozu v místě instalace. 

REGISTRACE

Provést registraci doporučujeme zákazníkům, kteří uvažují o pravidelných nákupech - elektro montážní firmy, správci nemovitostí, společenství vlastníků bytových domů nebo bytová družstva. S registrací souvisí přidělení individuálního ceníku dle zaměření zákazníka.

 PODPORA PRODEJE

Pokud si nejste jistí s výběrem nebo vhodnou kombinací prvků a jejich kompatibilitou, neváhejte nás prosím kontaktovat. Optimálně e-mailem, na který odpovídáme nejpozději do 24 hodin. V případě bezodkladné záležitosti pak telefonicky.

PLATBA A DODÁVKA ZBOŽÍ A SLUŽEB

Zboží a služby Vám budou dodány bezprostředně po uhrazení objednaného zboží, pokud je skladem nebo zpravidla od 5 do 15 pracovních dní pokud objednáváme u dodavatele. Servisní služby zpravidla od 5 do 15 pracovních dní dle aktuální vytíženosti techniků a dostupnosti náhradního dílu. Nová instalace nebo výměna stávajícího systému za digitální bude domluvena individuálně a úhradu lze provést až po uzavření Smlouvy o dílo - požadavek na realizaci objednávky na základě Smlouvy o dílo uveďte prosím do poznámky v objednávce.

U objednávky "Servisní zásah, diagnostika a případná oprava" přijede technik v domluvený termín po uhrazení příslušné částky. Pokud bude uvedení do funkčního stavu vyžadovat výměnu nebo opravu části systému, bude s vámi návrh na řešení a cena konzultována - cena za použité náhradní díly vychází z cen uvedených v internetovém obchodě.